Официальный сайт МИД ПМР

О нашем радио

Выход «Радио Приднестровья» в большой эфир всколыхнул коллег-журналистов из разных стран мира. По визитным карточкам приезжавших можно было изучать географию не только Европы, но и других континентов: Франция, Германия, Италия, Швеция, Англия, Греция, Израиль и даже Австралия.


Всех заинтересовала проблема Приднестровья. Их уже не удовлетворяло одностороннее (кишиневское) объяснение возникшей проблемы.


Журналисты искали встреч с государственными и общественными деятелями республики. И, конечно, зарубежных журналистов интересовало, как работают их коллеги на приднестровском радио, удостоенном глушения со стороны противника. (Этим, кстати, в свое время весьма гордились «Голос Америки» и «Радио Свобода»).


Опыт общения с иностранными журналистами в начале 1990-х подсказал необходимость создания на «Радио Приднестровья», помимо редакций вещания на официальных языках государства - русском, украинском и молдавском, редакции вещания на иностранных языках.


В настоящее время вещание государственного радио Приднестровской Молдавской Республики осуществляется на 6-ти языках:

- в FM-диапазоне - на русском, украинском и молдавском языках;

- в СВ-диапазоне - на русском языке;

- в КВ-диапазоне - на русском, английском, немецком и французском языках;

- on-line трансляция в Интернете - на русском, украинском и молдавском языках.


В редакцию "Радио Приднестровья" приходят письма от слушателей из самых разных уголков мира: от наших ближайших соседей - Украины, Молдовы, Белоруссии и России - до таких отдаленных стран, как Великобритания, США, Канада, Япония, Австралия, Новая Зеландия, Китай, Бразилия, Венесуэла, Чили, Мексика, Индия, Нигерия, Алжир и др. Всего (на сегодняшний день) из 45-и стран мира.


Коллектив радио Приднестровской Молдавской Республики благодарен всем своим слушателям за внимание и отзывы о нашей работе.


Слушайте "Радио Приднестровья" - мы работаем для Вас!


Тирасполь 100.7 FM и 104.0 FM, Слободзея 100.7 FM и 74.0 FM, Первомайск 103.4 FM, Григориополь 105 FM, Маяк 106.5 FM и 105.0 FM, Воронково 106.0 FM, Катериновка 104.0 FM, Валя Адынкэ 100.1 FM, Каменка 106.4 FM,
999 кГц, 9665 кГц


Новости

26 февраля, 2012

Радісно, з піснями, танцями і забавами, у вигляді театралізованого дійства, в Дубосарах пройшло свято «Прощавай, Масляниця»

Це одне із улюблених серед дорослих і дітей свято. Масляниця зі своєю свитою допомогли присутнім провести зиму і весело зустріти весну, на яку, природно, всі чекають.

25 февраля, 2012

В рамках заходів, присвяченних Дню захисника Вітчизни, в Дубосарах відбувся відбірковий етап 12 відкритого Республіканського фестивалю патріотичної і афганської пісні «Караван-2012»

В концертно-конкурсній програмі прийняли участь 10 солістів і  2 ансамбля. Серед них - люди різного віку (наймолодшій - 14 років), різних професій (в їх числі - військово-службовець, пожежний ), чоловіки і жінки, викладачі музичної школи і переважна більшість - непрофесіонали. Всі закохані в пісню, яка по-особливому зворушує серця.

23 февраля, 2012

День Захисника Вітчизни

Урочисте засідання, присвячене Дню Захисника Вітчизни в Дубосарах відбулось по дещо не звичному сценарію, в дещо незвичній емоційній, ліричній атмосфері, атмосфері особливого в житті народів свята.

12 ноября, 2010

Свято української писемності та мови в ПДУ (ФОТОРЕПОРТАЖ)

11 листопада в Центрі української культури ПДУ відбувся урочистий захід, присвячений Дню української писемності та мови.

06 июля, 2010

Районний тур республіканського конкурсу «Найбільш зелене і чисте місто (селище, село) ПМР»

В Кам’янці під головуванням заступника глави державної адміністрації району і міста Володимира Матрохіна пройшло засідання виконавчої дирекції з організації і проведення районного туру республіканського конкурсу «Найбільш  зелене, чисте місто (селище, село) ПМР».

02 июля, 2010

Санаторій «Дністер» в умовах економічної кризи

Економічна криза, яка лихоманить сьогодні світ, негативно вплинула на таке важливе питання, як наповненість кам”янського санаторію „Дністер” відпочиваючими з Придністров’я.

28 июня, 2010

Криміногенна ситуація стабільна

В Кам’янці пройшло засідання президії районної Ради народних депутатів. Присутні заслухали  звіт начальника районного відділу внутрішніх справ Сергія Топунова про роботу служби за 2009 рік і перший квартал 2010-го.

23 июня, 2010

Використовуючи своє конституційне право на освіту

В Олександрівському закладі  виконання  покарань пройшов урочистий захід, на якому 9 підлітків отримали атестати про закінчення 9 класів, 15 -  посвідчення про отримання робочої спеціальності.

22 июня, 2010

Сільгоспфірма «Росток-Рустас» приступила до переробки зеленого горошку

Протягом 10 років в селищі Красне Слободзейського району функціонує переробне підприємство сільгоспфірми «Рустас». Основною діяльністю фірми «Росток-Рустас» є переробка і заморожування овочевої продукції.

11 июня, 2010

Єдине у Слободзейському районі господарство з вирощення тютюну перейшло на овочівництво

Сільгоспфірма «Тютюн», яка єдина в Слободзейському районі займалася тютюнництвом, поміняла свій профіль. Якщо ще в минулому році овочеві культури в сільгоспфірмі вирощували лише для потреб своїх працівників, то сьогодні тут основну ставку роблять на овочівництво і птахівництво.

09 июня, 2010

Рибрадгосп села Незавертайлівка

У "Рибрадгоспі" с.Незавертайлівка Слободзейського району у ці дні триває зарибнення озер. Як говорить директор підприємства Василь Чебанов, закладається «новий урожай». Щороку населенню тут реалізують більше 70 тонн екологічно чистої, багатої фосфором свіжої риби.

04 июня, 2010

Стихія завдала збитків

В результаті сильної зливи, яка пройшла над Кам’янським районом 2 червня, постраждали окремі населенні пункти району. Згідно з даними керівника місцевого аварійно-рятувального загону, основний удар стихії прийшовся на села Рашків та Слобода-Рашково.

03 июня, 2010

Проблема оздоровлення дітей в центрі уваги депутатів

В Кам’янці пройшло засідання Президії районної Ради народних депутатів. Серед головних питань, які   розглядались - стан здоров’я вихованців дошкільних закладів та шкіл району.

02 июня, 2010

У Слободзейському районі зменшилась сума надходження до районного бюджету

Слободзейські депутати мають намір скоротити недоїмку районного бюджету, розглянувши причини несплати податків місцевими підприємствами.

01 июня, 2010

У Слободзейському районі розпочалась операція "Урожай"

З метою виявлення, припинення і розкриття злочинів, пов'язаних з посівними роботами і жнивами, в Придністров'ї починається комплексний профілактичний захід «Урожай-2010».

24 мая, 2010

В ПДУ вшанували рівноапостольних святих Кирила і Мефодія

24 травня у ПМР розпочались традиційні дні слов”янської  писемності і культури. В багатьох культурно-освітніх установах республіки і в ПДУ ім.Т.Шевченка, проходять різні заходи, присвячені просвітителям  слов”ян  Кирилу і Мефодію.

20 мая, 2010

Вiдродження галузi тваринництва

Першi кроки на шляху до вiдродження тваринницької галузi зроблено в колгоспi «Путь Ленина» села Хрустова Кам’янського району.

18 мая, 2010

У Слободзейському Центрі зайнятості продовжується реалізація програм, направлених на працевлаштування

За 4 місяці поточного року Слободзейським Центром зайнятості було зареєстровано 1118 безробітних громадян, що на третину більше, ніж  торік.  Половина із зареєстрованих – жінки.

14 мая, 2010

Сімейне свято в Бендерському дитячому будинку

14 травня у Бендерському  дитячому  будинку  відзначали день сім”ї.  Державна  освітня установа для дітей-сиріт і дітей, що залишились без опіки батьків,  в Бендерах  існує вже 63 роки. Сьогодні там виховується 88 дітей віком  від півтора до 17 років.  З них 52-є дітей дошкільнята,  решта -  учні різних шкіл  міста.  Саме в цій установі як ніде більше розуміють і цінують значення  сім”ї.

13 мая, 2010

ДАІ просить не відкладати проходження технічного огляду автотранспорту

Слободзейські автолюбителі не поспішають проходити техогляд. Про це в інтерв'ю нашому кореспонденту повідомив державтоінспектор Слободзейського РВВС Іван Жеков.