Официальный сайт МИД ПМР

О нашем радио

Выход «Радио Приднестровья» в большой эфир всколыхнул коллег-журналистов из разных стран мира. По визитным карточкам приезжавших можно было изучать географию не только Европы, но и других континентов: Франция, Германия, Италия, Швеция, Англия, Греция, Израиль и даже Австралия.


Всех заинтересовала проблема Приднестровья. Их уже не удовлетворяло одностороннее (кишиневское) объяснение возникшей проблемы.


Журналисты искали встреч с государственными и общественными деятелями республики. И, конечно, зарубежных журналистов интересовало, как работают их коллеги на приднестровском радио, удостоенном глушения со стороны противника. (Этим, кстати, в свое время весьма гордились «Голос Америки» и «Радио Свобода»).


Опыт общения с иностранными журналистами в начале 1990-х подсказал необходимость создания на «Радио Приднестровья», помимо редакций вещания на официальных языках государства - русском, украинском и молдавском, редакции вещания на иностранных языках.


В настоящее время вещание государственного радио Приднестровской Молдавской Республики осуществляется на 6-ти языках:

- в FM-диапазоне - на русском, украинском и молдавском языках;

- в СВ-диапазоне - на русском языке;

- в КВ-диапазоне - на русском, английском, немецком и французском языках;

- on-line трансляция в Интернете - на русском, украинском и молдавском языках.


В редакцию "Радио Приднестровья" приходят письма от слушателей из самых разных уголков мира: от наших ближайших соседей - Украины, Молдовы, Белоруссии и России - до таких отдаленных стран, как Великобритания, США, Канада, Япония, Австралия, Новая Зеландия, Китай, Бразилия, Венесуэла, Чили, Мексика, Индия, Нигерия, Алжир и др. Всего (на сегодняшний день) из 45-и стран мира.


Коллектив радио Приднестровской Молдавской Республики благодарен всем своим слушателям за внимание и отзывы о нашей работе.


Слушайте "Радио Приднестровья" - мы работаем для Вас!


Тирасполь 100.7 FM и 104.0 FM, Слободзея 100.7 FM и 74.0 FM, Первомайск 103.4 FM, Григориополь 105 FM, Маяк 106.5 FM и 105.0 FM, Воронково 106.0 FM, Катериновка 104.0 FM, Валя Адынкэ 100.1 FM, Каменка 106.4 FM,
999 кГц, 9665 кГц


Санаторій «Дністер» в умовах економічної кризи


Економічна криза, яка лихоманить сьогодні світ, негативно вплинула на таке важливе питання, як наповненість кам`янського санаторію „Дністер” відпочиваючими з Придністров’я.

Як повідомив головний лікар санаторію Іван Бистров, припинення, або скорочення режиму роботи окремими підприємствами республіки викликало скорочення штатів і вимушені відпустки працівників. Звідси – зменшення кількості грошових виплат до державного фонду обов’язкового соціального страхування і, як наслідок, пільгових путівок. В нинішньому році в Кам’янці відпочинуть і поправлять своє здоров’я лише 313 придністровців. В 2008 році їх було 1700.

Керівництву здравниці доводиться знаходитись в постійному пошуку шляхів подолання кризових проявів. Складено декілька договорів з туристичними фірмами Росії і Молдови. Мають місце спроби налагодити відносини з цього питання з Україною та Білоруссю, які, на жаль, на цей час не дали позитивних результатів. Не перший рік відпочивають в нашому містечку і жителі з далекого зарубіжжя, що дають досить високу оцінку створеним тут умовам в плані лікування і відпочинку, які в повній мірі забезпечуються сучасним діагностичним та лікувальним обладнанням, цілою низкою найрізноманітніших процедур, високопрофесійним медперсоналом, якісним харчуванням та ідеальними кліматичними умовами. Нинішнього року має місце ще одне позитивне нововведення - відреставрований басейн. Відтепер він відповідає кращим європейським зразкам.

Що стосується критичних зауважень, які надходять з боку відпочиваючих, вони торкаються виключно пляжу, який розташований недалеко від санаторію. На жаль, його реконструкція вимагає чималих фінансових затрат, а тому на сьогоднішній день ніяк не може бути втіленою в життя.

Літо у розпалі. За словами Івана Бистрова, санаторій на цей час заповнений на 65%. В липні очікується деяке зростання кількості відпочиваючих, знову ж за рахунок гостей із близького і далекого зарубіжжя.

Людмила Малюта